رفتن به محتوای اصلی
x
 • برگزاری مراسم استقبال از اهالی بهشت ( شهدای گمنام دفاع مقدس ) 1402/09/20

  برگزاری مراسم استقبال از اهالی بهشت ( شهدای گمنام دفاع مقدس ) در تاریخ 1402/09/20 در محل دانشگاه اصفهان و علوم پزشکی اصفهان با حضور پورشور و در فضای عطرآگین شهدا انجام شد.
  قبل از حضور کاروان شهدا ، دانشجویان ، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ، در محوطه دانشگاه اقدام به برگزاری نمازجماعت ظهر و عصر نموده و سپس استبال از شهدای گرانقدر صورت پذیرفت

 • برگزاری نشست صمیمانه دانشجویان شورای صنفی و هیئت رئیسه محترم دانشگاه 1402/09/18

   نشست صمیمانه اعضای شورای صنفی دانشجویان با هیئت رئیسه محترم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مورخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ در تالار شهید بهشتی برگزار گردید.

  در این مراسم ضمن گرامیداشت روز دانشجو ، تعدادی از دانشجویان منتخب شورای صنفی بصورت تریبون آزاد ، نکات مورد نظر خود را بیان نموده و در ادامه  معاون محترم دانشجویی فرهنگی جناب دکتر کرباسی ، ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر شیرانی و چند نفر از معاونین محترم دانشگاه در خصوص موارد عنوان شده از طرف دانشجویان مطالبی را تشریح نمودند.

 • بازدید دانشجویان دانشکده تغذیه از مراحل نگهداری مواد غذایی و طبخ غذا در سلف مرکزی دانشگاه 1402/09/18

  در تاریخ 1402/09/18 دانشجویان رشته تغذیه از دانشکده تغذیه به همراه استاد مربوط ضمن بازدید از محل نگهداری مواد غذایی در انبارهای سلف مرکزی از مراحل طبخ و توزیع غذای دانشجویان در سلف های دانشجویی بازدید بعمل آوردند.

 • بازدید از خوابگاه دانشجویی پسرانه حضرت سیدالشهداء مورخ 1402/09/07

  در تاریخ سه شنبه 1402/09/07 جناب آقای دکتر مصطفوی ریاست محترم دانشکده داروسازی و جناب آقای دکتر بهرامی ریاست محترم دانشکده پرستاری به اتفاق معاونین دانشجویی فرهنگی دانشکده های مربوطه  و همچنین در معیت مدیر محترم دانشجویی دانشگاه جناب آقای مهندس شفیع زادگان ادر خوابگاه دانشجویی پسرانه حضرت سیدالشهداء واقع در سپاهان شهر حضور یافته  و ضمن بازدید از امکانات رفاهی خوابگاه همچون سالن ورزشی و سالن مطالعه ، با حضور در تعدادی از سوئیت ها ، با دانشجویان ساکن در اتاق ها از نزدیک دیدار و صحبت نمودند.

 • برگزاری جشن میلاد حضرت زینب و روز پرستار در سرای دانشجویی حضرت زینب ( س ) 1402/08/30

  در تاریخ سه شنبه 1402/08/30 به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زینب ( س ) و گرامیداشت روز پرستار مراسم جشن با حضور دانشجویان ساکن خوابگاه همراه با برنامه های شاد و متوع برگزار گردید.
  در این مراسم تعدادی از معاونین دانشجویی دانشکده ها حضور داشته و ضمن گفتگو با دانشجویان از تعدادی از دانشجویان تقدیر بعمل آمد.

 • جشن ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار در خوابگاه شهید حججی 1402/08/28

  جشن ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار امسال در خوابگاه شما برگزار میشود.

  با حضور مهمان ویژه:  خانم دکتر آبیار

 • حضور پرشور و شرکت اساتید ، دانشجویان و کارکنان در مراسم 13 آبان در اعتراض به جنایات آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی 1402/08/13

  حضور پرشور دانشگاهیان در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در اصفهان
  🔹دانشگاهیان علوم پزشکی اصفهان اعم از مسئولین، اساتید، دانشجویان و کارکنان، در روز13 آبان که نماد تجلی اراده و ایستادگی و مقاومت مقدس ملت در مصاف با استکبار جهانی است، همزمان و همگام با مردم اصفهان در این راهپیمایی شرکت نمودند.

 • برگزاری جلسه با شورای محترم صنفی دانشجویان در موضوع تغذیه 1402/07/25

  در تاریخ سه شنبه 1402/07/25 جلسه ای با حضور تعدادی از دبیران شورای صنفی دانشجویان ، مدیران حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی و نمایندگان پیمانکار در حوزه طبخ و توزیع غذا و پخت نانوایی در سالن جلسات حوزه برگزار و در خصوص مشکلات تغذیه دانشجویان از جمله : کمیت ، کیفیت ، تنوع برنامه غذایی ، ساعت توزیع غذا و سایر موارد مرتبط با تغذیه بحث و تبادل نظر صورت گرفته و نمایندگان محترم دانشجویان نقطه نظرات خود را در جهت بهبود رضایت دانشجویان بیان داشتند.

 • پیام تبریک معاون محترم دانشجویی فرهنگی جناب آقای دکتر کرباسی به جهت آیین آغاز سال تحصیلی نو دانشجویان دانشگاه 1402/07/19

  به نام آغازگر هستی

  حضور بیش از یکهزار و سیصد نو دانشجو در جمع صمیمی خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ، به دانشگاه طراوتی خاص بخشیده است.

  خدای بزرگ را برای همه هنرمندی و خلاقیت بی مانندش در عرصه گیتی سپاس می گوئیم و به شما یاران جدید تبریک می گوئیم که با بهره مندی از استعداد و توان و تلاش خود توانسته اید جلوه ای دیگر از ستایش پروردگار را با پشتکار خود در مسیرکسب دانش و معرفت در محیط مقدس دانشگاه به نمایش بگذارید.

 • آیین آغاز سال تحصیلی 1402 ویژه دانشجویان جدیدالورود پنجشنبه 1402/07/20

  آیین آغاز سال تحصیلی 1402 ویژه دانشجویان جدیدالورود

  ضمن تبریک به دانشجویان جدیدالاورود به اطلاع می رساند آیین آغاز سال تحصیلی ویژه دانشجویان نو ورود به دانشگاه روز 5 شنبه 20 مهرماه 1402 از ساعت 8 صبح واقع در سالن ورزشی شهید موحدی برگزار گردید ،  این جشن ویژه دانشجویان جدیدالورود نیمسال اول 1402 در نظر گرفته شده بود.

  جشن ویژه دانشجویان پذیرفته شده درنیمسال دوم در زمان مربوطه بعدآ برگزار خواهد شد.