رفتن به محتوای اصلی
x

قابل توجه دانشجویان جدیدالورود (مهر1401)

قابل توجه دانشجویان جدیدالورود روزانه (مهر1401) متقاضی خوابگاه

                  ضمن عرض تبریک موفقیت تحصیلی، توجه شما عزیزان را به نکات زیر جلب می نماییم:

  • دانشجویان جدیدالورود متقاضی اسکان در خوابگاه  بعد از ثبت نام اینترنتی دانشگاه و اخذ شماره دانشجویی نسبت به تکمیل و ارسال فرم درخواست سکونت در خوابگاه اقدام نمایند.جهت مشاهده وتکمیل فرم  اینجا  را کلیک نمایید.

 

  •  دانشجویان واجد شرایط سکونت در خوابگاه جهت استفاده از تسهیلات رفاهی نسبت به تنظیم فرم تعهد محضری دردفتر اسناد رسمی اقدام نموده و در زمان مراجعه حضوری به دانشگاه اصل تعهد محضری به همراه تصویر مدارک ضامن( پروانه کسب یا حکم کارگزینی) را به اداره رفاه دانشجویان تحویل نمایند.جهت مشاهده و پرینت نمونه فرم تعهد محضری اینجا را کلیک نمایید.

 

  •   دانشجویان واجد شرایط سکونت در خوابگاه لازم است فرم اطلاعات عمومی را تکمیل و در زمان مراجعه به مسئول خوابگاه خود تحویل نمایند. جهت مشاهده و پرینت نمونه فرم اطلاعات عمومی اینجا را کلیک نمایید.

 

 

     تذکرات مهم:

 آدرس و تاریخ مراجعه به خوابگاه محل سکونت دانشجویان واجد شرایط  به شماره همراه اعلام شده در فرم ثبت نام خوابگاه پیامک می شود.

*   دانشجویانی که در زمان مراجعه حضوری فرم تعهد محضری خود را ارائه  ننمایند در الویت اسکان نمی باشند.

*   در زمان مراجعه به خوابگاه، فرم اطلاعات عمومی تکمیل شده و یک قطعه عکس پشت نویسی شده را به مسئول خوابگاه تحویل نمایید.

*   دانشجویان پردیس خودگردان، میهمان، جابجایی، انتقالی و فاصله نزدیک(دانشجویانی که محل سکونت آنها تا اصفهان کمتر از ۸۰کیلومتر  باشد.)در الویت اسکان نمی باشند.

* تکمیل فرم درخواست سکونت به منزله تعلق قطعی خوابگاه نمی باشد.

                           جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 10- 37924509-031تماس حاصل فرمایید.

آدرس اداره امور خوابگاهها:روبروی دانشکده داروسازی- طبقه فوقانی(دوم) اداره تغذیه- معاونت دانشجویی فرهنگی- اتاق شماره 6