رفتن به محتوای اصلی
x
 • .
  بازرسی و رصد سنجه های فرهنگی در دانشکده های پزشکی،بهداشت،تغذیه و فناوریهای نوین

  نماینده معاونت فرهنگی دانشجویی از دانشکده های پزشکی،بهداشت،تغذیه و فناوریهای نوین درخصوص حسن اجرای آیین نامه ها و سنجه های فرهنگی ازجمله پوشش و رفتار حرفه ای ،عفاف و حجاب بازدید به عمل آوردند و پس از بررسی ،دستورالعمل ها و راهکارها برای مسیولین دانشکده ها در این خصوص تبیین گردید.

 • بازرسی و رصد سنجه‌های فرهنگی در بیمارستان های بهنیا شهر تیران و شهید منتظری نجف آباد

  نماینده معاونت فرهنگی دانشجویی ازبیمارستان های بهنیا شهر تیران و شهید منتظری نجف آباد درخصوص حسن اجرای آیین نامه های انطباق،صیانت از حقوق شهروندی،رفتار و پوشش حرفه ای ،امربه معروف و نهی ازمنکر ،عفاف و حجاب بازدید به عمل آوردند و پس از بررسی ،نقاط ضعف و قوت برای مسیولین بیمارستان ها در این خصوص تبیین گردید.

 • بازدید از خوابگاههای شهید خرازی ، جی وسید الشهدا دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

   در روز یکشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه آقای مهندس رادمنش وخانم صالحی رابط سلامت وخانم فدایی مراقب سلامت دانشگاه از خوابگاههای علوم پزشکی اصفهان بازدید به عمل آمد .

  در این بازدیدها در خصوص رعایت نکات و اصول بهداشتی تذکرات لازم به پرسنل و مسئولین خوابگاههای مربوط داده شد.

 • بازرسی و رصد سنجه‌های فرهنگی در بیمارستان‌های شهید اشرفی و 9 دی منظریه خمینی شهر

  تیم مشترک معاونت فرهنگی دانشجویی،معاونت درمان و معاونت آموزش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از بیمارستان های شهید اشرفی و 9 دی منظریه خمینی شهر، در خصوص حسن اجرای آیین نامه های انطباق،صیانت از حقوق شهروندی ،رفتار و پوشش حرفه ای،امربه معروف و نهی از منکر،عفاف و حجاب بازدید به عمل آوردند و پس از بررسی، نقاط ضعف و قوت برای مسیولین بیمارستان ها در این خصوص تبیین گردید.

 • .
  بازدید از خوابگاههای شهید خرازی ومیرباقری ومیلاد کرمانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

  بازدید از خوابگاههای شهید خرازی ومیرباقری ومیلاد کرمانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان    در روز شنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه خانم صالحی رابط سلامت مرکز جامع سلامت وخانم فدایی مراقب سلامت دانشگاه از خوابگاههای علوم پزشکی اصفهان بازدید به عمل آمد در این برنامه آموزشی برای دانشجویان در خصوص شعار هفته سلامت و هفته خوابگاه‌ها خدمات و تسهیلات موجود در مرکز جامع سلامت دانشگاه علوم پزشکی آموزش داده شد ضمنا یادآور گردید معاینه دندانپزشکی دانشجویان در این هفته رایگان می‌باشد ضمنا با مسئولین خوابگاه‌ها (آقای صفدریان وخانم فهمیده وخانم ملکی برای معرفی سفیران سلامت آن خوابگاه‌ها هماهنگی لازم صورت گرفت و م

 • .
  همایش پیاده روی خانواده ویژه اساتید وکارکنان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱

  به همت معاونت دانشجویی فرهنگی و امور رفاهی دانشگاه، نوزدهمین همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، جمعه 23 اردیبهشت ماه، با شعار ورزش برای همه، با استقبال و حضور جمع کثیری از دانشگاهیان علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

  در این پیاده روی دکتر شاهین شیرانی رییس دانشگاه، دکتر مجتبی کرباسی معاون دانشجویی فرهنگی، مسئولین دانشگاه، اساتید و تعداد زیادی از کارکنان دانشگاه به همراه خانواده هایشان یک روز به یادماندنی و مفرح را شاهد بودند.

  گفتنی است شرکت کنندگان پس از زیارت حرم شهدای گمنام دانشگاه به سمت مجموعه ورزشی شهید موحدی حرکت کردند.

 • بازرسی و رصد سنجه‌های فرهنگی در بیمارستان‌های فیض و امین

  تیم مشترک معاونت فرهنگی دانشجویی،معاونت درمان و معاونت آموزش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از بیمارستان های امین و فیض در خصوص حسن اجرای آیین نامه های انطباق،صیانت از حقوق شهروندی ،رفتار و پوشش حرفه ای،امربه معروف و نهی از منکر،عفاف و حجاب بازدید به عمل آوردند و پس از بررسی، نقاط ضعف و قوت برای مسئولین بیمارستان ها در این خصوص تبیین گردید.

 • اولین اردوی جهادی کانون فرهنگی دانشجویی جهاد سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال ۱۴۰۱

  اولین اردوی جهادی کانون فرهنگی دانشجویی جهاد سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال ۱۴۰۱ با حضور ۲۵ نفر از دانشجویان و متخصصین به مقصد شهرستان جرقویه، دهستان رامشه، در تاریخ ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار شد.

 • بازدید رییس دانشگاه به همراه معاون فرهنگی دانشحویی از خوابگاه دانشجویی جی

  دکتر شیرانی رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان همراه با دکتر کرباسی معاون فرهنگی دانشجویی از خوابگاه پسرانه جی بازدید کردند. در این بازدید از سالن‌های ورزشی بازدید و همچنین جلسه پرسش و پاسخ در نمازخانه خوابگاه انجام شد.

 • گردهمایی فعالین فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به روایت تصویر

  گردهمایی فعالین فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دوشنبه ۲۹ فرودین ۱۴۰۰ با حضور رییس دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، معاون فرهنگی دانشجویی و همراهی دیگر مسئولان برگزار شد. در این مراسم فعالین فرهنگی دغدغه‌ها و مسائل مورد نظرشان را با مسئولین دانشگاه در میان گذاشتند.