اخبار المپیاد

مصاحبه با دبیر انجمن فوتبال وزارت بهداشت

دبیر انجمن فوتبال وزارت بهداشت:

تیم‌های قدرتمندی از دانشگاه‌های علوم پزشکی در المپیاد ورزشی اصفهان حضور داشتند/ ظرفیت‌ لازم برای برگزار سالانه المپیاد ورزشی دانشجویان فراهم است.

دبیر انجمن فوتبال وزارت بهداشت، سطح کیفی مسابقات فوتبال المپیاد اصفهان را نسبت به المپیاد قبلی، مطلوب‌تر توصیف کرد وگفت: تیم‌های قدرتمندی از دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور روانه این المپیاد شده بودند که بر کیفیت سطح مسابقات تأثیر بسزایی داشتند.

مفدا -علی دیرنده در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار مفدا با بیان اینکه در المپیاد ورزشی اصفهان امسال ۱۶تیم در ۴گروه با یکدیگر به رقابت پرداختند، خاطرنشان کرد: بعد از انجام ۳۶بازی، تیم فوتبال دانشگاه علوم پزشکی اصفهان موفق شد مقام قهرمانی این پیکارها را از آن خود کند و علوم پزشکی شیراز و اهواز به ترتیب حایز عناوین دوم و سوم شدند.

وی در خصوص سطح کیفی داوری مسابقات فوتبال  اظهار داشت: ما در رقابت‌های فوتبال دوازدهمین المپیاد ورزشی اصفهان سعی کردیم از داوران باتجربه استفاده کنیم که سابقه سوت زدن در لیگ برتر را داشته‌اند از جمله داورانی مثل یدالله جهانبازی، بنیادی فر و صالحی که در این زمینه تجربه خوبی داشتند. ضمن اینکه ما از ۸داور وسط و ۸کمک داور در این دوره از مسابقات برای قضاوت دیدارها  استفاده کردیم که اکثرا دارای سوابق خوب داوری در لیگ برتر و مسابقات برون مرزی داشته‌اند.

برگزاری مراسم اختتامیه نهایی دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان

در شام چهارشنبه ۲۷ مرداد ۹۵ مراسم اختتامیه نهایی دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان همراه با اهدای کاپ قهرمانی تیمهای شرکت کننده در مجموعه روباز ورزشی مقابل مدیریت تربیت بدنی و با حضور مسئولین المپیاد برگزار گردید.

تیم فوتبال دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ضربات پنالتی قهرمان فوتبال شد.....

در دیدار فینال، دو تیم اصفهان و شیراز از ساعت ۱۷:۳۰به مصاف یکدیگر رفتند.در دقیقه۳ بازی تیم اصفهان روی یک ضربه کرنر و با ضربه سر ناصر زارع خیلی زود به گل رسید.شیرازی ها که قهرمانی را از دست رفته می دیدند بیشتر از اصفهانی ها به آب و آتش می زدند و‌حتی با یک شوت نیز تیر دروازه اصفهان را لرزاندند.در دقیقه ۲۵ نیز روی یک ضربه آزاد و با یک ضربه سر خطرناک، شیرازی ها دروازه اصفهان را تهدید کردند.در ادامه نیز توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا نیمه اول با همین‌نتیجه به پایان برسد.

قهرمانی دانشگاه مشهد در مسابقات والیبال دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان

نایب قهرمانی اصفهانی ها در خانهدیدار فینال مسابقات والیبال بین دو تیم اصفهان و مشهد برگزار شد که تیم مشهد با نتیجه ۱-۲ به پیروزی رسید و قهرمان این دوره از رقابت ها شد.

فهرمانی تیم بسکتبال شهید بهشتی در المپیاد ورزشی دانشجویان

تیم بسکتبال شهید بهشتی با برتری مقابل تیم کرمانشاه مقام اول را کسب کرد و تیمهای کرمانشاه و مشهد به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند...

تیمهای دانشگاههای اصفهان و شیراز فینالیست مسابقات فوتبال المپیاد ورزشی

در پایان دیدارهای نیمه نهایی فوتبال المپیاد دانشجویان سرانجام تیم‌های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و شیراز با غلبه بر حریفان به فینال مسابقات فوتبال المپیاد راه یافتند. 

بازدید دانشجویان ورزشکاران شرکت کننده در المپیاد ورزشی از آکواریوم و باغ پرندگان

در روز یکشنبه ۲۴ مرداد ۹۵ دانشجویان ورزشکاران شرکت کننده در المپیاد ورزشی از آکواریوم و باغ پرندگان دیدن کردند.در این برنامه فرهنگی، از آکواریوم ماهی و آبزیان پارک ناژوان و همچنین باغ پرندگان و باغ خزندگان این مجموعه تفریحی بازدید به عمل آوردند.

۶۵ هزار نفر در خوابگاه‌های دانشجویی در ورزش‌های همگانی شرکت کردند / ورزشکاران باید سفیران حوزه سلامت باشند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۶۵ هزار نفر از دانشجویان در خوابگاه‌ها در سال گذشته در ورزش های همگانی شرکت کرده‌اند. انتظار ما این است که تمام ۱۸۰ هزار دانشجوی دانشگاه‌های علوم پزشکی در ورزش‌های همگانی شرکت کنند و این افراد سفیران حوزه سلامت باشند.

۳۷ درصد از دانشجویان علوم پزشکی به‌طور جدی ورزش می‌کنند / سیاست وزارت بهداشت ترویج ورزش همگانی است

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، در آیین افتتاحیه دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، گفت: ۳۷ درصد از دانشجویان علوم پزشکی در سراسر کشور به طور جدی ورزش می‌کنند. می‌توان گفت تحقق این امر از رهگذر توجه به ورزش همگانی میسر شده است.

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار المپیاد