مسئول جدید حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان معرفی شد

به گزارش مفدا اصفهان در این مراسم که معاون دانشجویی فرهنگی و جمعی از اساتید و دانشجویان حضور داشتند، "حجه الاسلام خوش نویس زاده" مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با اشاره به برکات و آثار مثبت و فروان تصمیم امام خمینی (ره) در صدور فرمان تاسیس بسیج، بر حمایت و همکاری بیش از پیش با این تشکل انقلابی تاکید کرد.

"محمدحسین کفعمی" مسئول  ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان نیز در این مراسم گفت: کادرسازی و نقش‌آفرینی دو مأموریت عمده بسیج دانشجویی در دهه پنجم انقلاب اسلامی است و عرصه‌های فعالیت بسیج دانشجویی از فضای کوچک در منطقه دور افتاده تا عرصه‌های بین‌المللی مانند مسأله نیجریه در گذشته را شامل می‌شود. وی افزود: بسیج دانشجویی گرچه مطالبه‌گر است و عملکرد مسؤولان را بدون هیچ محافظه‌کاری نقد منصفانه می‌کند، ولی این به معنای تقابل آن با یکدیگر نیست، بلکه بسیج دانشجویی با توجه به ریشه دانشی و دانشگاهی خود ارتباط علمی با مسؤولان را حفظ کرده و تکیه‌گاه آن‌ها در اداره امور جامعه و اثبات کارآمدی نظام است .

در مراسم تکریم و معارفه مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از زحمات حامد محزونی تقدیر و "وحید ضرغامی" به عنوان مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان معرفی شد.