مراسم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار شد

به گزارش مفدا اصفهان ابتدای قافله عزاداری دانشگاهیان با حضور پرشور جامعه دانشگاهی از سه راه دانشکده زبان به سمت مصلی الغدیر حرکت کرده و نماز ظهر و عصر به اقامت حجه الاسلام گرجی استاده حوزه و دانشگاه برگزار شد. سپس جانشین فرماندهی قرارگاه منطقه‌ای سیدالشهدا اصفهان با عرض تسلیت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمان وی، اظهار کرد: شهادت حاج قاسم از جنبه‌های مختلف قابل بررسی است. شهادت این سردار اسلام و ایران چه از لحاظ سیاسی و چه از لحاظ جنبه‌های اخلاقی و شخصیتی سردار قابل بررسی است.

سردار پاسدار اصغر عرب پور با بیان اینکه سردار سلیمانی از  فرماندهان لشکری بود که از دوران دفاع مقدس تا زمان شهادت در میدان حضور داشت، تصریح کرد: سردار سلیمانی جزء سرمایه‌های انقلاب محسوب می‌شود.

وی گفت: طیف وسیعی از افراد کشورهای منطقه شخصیت سردار را تحسین می‌کردند. سردار سلیمانی در جایی که مقاوت در آن منطقه سخت بود، حضور داشت و با قراردادن ملیت ها در کنار هم در مقابل تروریست ایستادگی کردند.

عرب پور افزود: سردار سلیمانی با آن همه عظمت، خود را سرباز انقلاب معرفی می کرد و این از شخصیت بالای او بود. در دین و انقلاب ما معیارهایی وجود دارد که سردار سلیمانی به آن پایبند بود و عمل می کرد.وی تاکید کرد: آمریکا بداند که با شهادت سردار سلیمانی همه چیز تمام نمی شود. شهادت حق سردار سلیمانی بود، او مرد جهاد بود و اکنون با شهادت به حقش رسید. آمریکا بداند که سردار سلیمانی با شهادت ماندگار شد.