مجموعه کتاب "اردیبهشت" دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افتتاح شد

به گزارش مفدا اصفهان در آیین افتتاح این مجموعه "دکتر سیدمحسن حسینی" معاون فرهنگی دانشجویی با ابراز خرسندی از افتتاح این مجموعه فرهنگی در دانشگاه، ابراز امیدواری این امر موجب افزایش فرهنگی مطالعه در میان جامعه دانشگاهی شود. دکتر حسینی یکی از اصلی ترین شاخص های توسعه یافتگی را سرانه مطالعه بالا خواند گفت و با توجه به پایین بودن سرانه مطالعه در کشور، باید اقدامات و سیاست گزاری های فرهنگی در جهت ترویج فرهنگی مطالعه باید باشد.

"سروش صحت" کارگردان سینما و مجری برنامه کتاب باز نیز در این آیین گفت: در دوران تحصیلم در اصفهان دو آرزو داشتم؛ اینکه رمان نویس بشوم و اینکه در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شوم. با توجه به رتبه بد کنکورم آرزوی دوم آن روز محقق نشد! ولی خوشحالم امروز در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستم و یک مجموعه مرتبط با کتاب را افتتاح می کنیم. وی کتاب را گنجی بزرگ در زندگی خوانده و از دانشجویان خواست تا می توانند به مطالعه کتاب بپردازند. سروش صحت در پایان از تلاش ها و مساعدت های دکتر حسینی معاون فرهنگی دانشجویی برای افتتاح مجموعه کتاب اردبیهشت قدردانی کرد.

گفتنی است مجموعه کتاب "اردیبهشت" واقع در معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به ارائه کتاب و خدمات فرهنگی مرتبط با کتاب به جامعه دانشگاهی می پردازد.