فراخوان ثبت نام شرکت در یازدهمین جشنواره فرهنگی بین الملللی سیمرغ

مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره بین‌المللی سیمرغ خبر داد و گفت: به دلیل مشکلات ناشی از همه‌گیری و شیوع ویروس کرونا و همچنین تعطیلی دانشگاه‌ها مهلت ثبت و ارسال آثار به دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ تا ۱۵ بهمن‌ماه تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سیمرغ، دبیر یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ وزارت بهداشت این جشنواره را محل تجلی استعدادهای هنری و خلاقیت دانست و عنوان کرد: با توجه به مشکلاتی که به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور وجود دارد درخواست‌های مختلفی برای تمدید این جشنواره صورت گرفت و ما با توجه به تعطیلی دانشگاه‌ها و دریافت بیشتر آثار اقدام به تمدید دریافت آثار کردیم. تمدید جشنواره تا ۱۵ بهمن‌ماه بنا به درخواست دانشگاهیان و ‌ادامه روند شیوع بیماری و همچنین فشرده بودن وظایف کادر درمان صورت گرفته است.
زائری‌لطف با اشاره به گستردگی فعالیت یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سیمرغ اشاره کرد: همواره در بخش ملی حضور کارکنان، اساتید و هیأت‌های علمی را داشتیم، اما امسال بخش ملی به عنوان بستری برای حضور تمام علاقمندان این حوزه انتخاب شد و بدون استثنا آثار مختلف تمام هموطنان خود را می‌پذیریم.
او با اشاره به تغییرات یازدهمین دوره این جشنواره گفت: تاکنون دهه اول برگزاری جشنواره بین‌المللی سیمرغ سپری شده است و هم‌اکنون در آستانه یازدهمین سال برگزاری باید این جشنواره به سمت کمال و بلوغ حرکت کند. ما جلسات آسیب‌شناسی برای بررسی نقاط ضعف و قوت دهمین دوره برگزار کردیم تا بتوانیم تدابیر کیفی بهتری را برای جشنواره بیاندیشیم.
یازدهمین جشنواره بین المللی  «سیمرغ» با شعار "هر خانه، یک پایگاه سلامت" در پنج بخش تئاتر،‌ فیلم، ادبی، ‌هنرهای تجسمی و موسیقی، برگزار خواهد شد.

نظر دهید

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این سؤال جهت بررسی این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا نه، و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.