رئیس دانشگاه در جشن تقدیر از دانشجویان: در مسابقه زندگی برنده شوید!

به گزارش اصفهان مفدا این آیین با تلاوت زیبای آیاتی از قرآن کریم توسط محمدمهدی احمدی قهرمان کاراته سیزدهمین المپیاد ورزشی پسران آغاز شد. در ادامه دکتر جهانگیر کریمیان مدیر تربیت بدنی دانشگاه به ارائه گزارشی از عملکرد یک ساله مدیریت تربیت بدنی و تشریح روند مسابقات مختلف ورزشی پرداخت. پخش نماهنگی مهیج از عملکرد کاروان ورزشی دانشگاه در سیزدهمین المپیاد ورزشی پسران برنامه بعد از سخنرانی بود  که مورد توجه و تشویق ورزشکاران قرار گرفت.در ادامه دکتر طاهره چنگیز رئیس دانشگاه پشت تریبون رفت و از مسابقه زندگی برای دانشجویان گفت. وی با اشاره به موفقیت ورزشکاران دانشگاه در مسابقات ملی گفت: کل زندگی مسابقه است! سکوهای مسابقات محدودیت ظرفیت دارند، اما سکوی زندگی برای همه جا دارد؛ در مسابقه زندگی همه می‌توانند برنده و قهرمان شوند اما مهم زیبا عمل کردن است.

سپس در سه بخش مجزا اهدای جوایز و جام های قهرمانی به ورزشکاران و سرپرستان تیم های دانشگاه صورت گرفت. در میان این بخش ها آیتم های شادی نظیر موسیقی زنده،حرکات نمایشی با توپ و دوچرخه و استند آپ کمدی به اجرا در آمد.

گفتنی است کاروان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر با کسب ۱۷ مدال طلا،۷نقره،۱۱برنز و جمعا ۳۵ مدال توانست رتبه نخست المپیاد را کسب کند.