آئین استقبال از دانشجویان جدیداورود ۹۷دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد

به گزارش اصفهان مفدا در ابتدای این مراسم دکتر طاهره چنگیز رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ضمن تبریک به خانواده ها و فرزندانشان برای قبولی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بیان کرد: دوران دانشجویی فصل جدیدی از زندگی است و در این دوران سلامتی دانشجو از مهم ترین هدف ها است.

در این دوران دانشجو علاوه بر کسب علم و دانش باید در حوزه های فرهنگی و ورزشی هم پویا باشد. وی افزود: قدمت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به بیش از ۷۰ سال می رسد و این دانشگاه جزء دانشگاه های اول کشور است. در آخر ایشان ضمن تسلیت شهادت امام حسین(ع) با اشاره به حادثه تروریستی اهواز، با مردم داغدار خوزستان ابراز همدردی کرد. در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین جوادی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ،ضمن عرض خیر مقدم؛ حضور دانشجویان جدیدالورود را تبریک عرض کرده و افزود: با توجه به اینکه تحصیلات، هر چه قدر طولانی روزی تمام خواهد شد.

دانشجویان باید نهایت سعی خود را بکار گیرند تا به موفقیت های حقیقی رسیده و هرگز به نقطه ای نرسند که برای خود و خانواده خود پشیمانی به بار آورند. دانشجویان باید طوری رفتار کنند که در شان جامعه پزشکی باشند. در پایان این مراسم دانشجویان از دانشکده ها و اماکن دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بازدید نمودند.